Intisari Rancangan Astro Ria 13 - 19 Jun 2022


Monday, Jun 13

06:00 Cinta Belum Tamat Tempoh 0015
07:00 Impiana S4 0003
07:30 Sedapur Bersama 0003
08:00 Lara Oh Lara! 0003
08:30 The House S1 0004
09:00 Naura Shorts: Mini Me Bakes 0001
09:10 Kapsul Stage 104 0001
09:20 Kapsul Cuti Baru Nak Up 0001
09:30 Projek Theme Park 0003
10:00 Lockdown 0014
11:00 (L) Go Shop
12:00 hlive! 2022 0060
12:30 Jangan Menangis Cinta 0002
13:30 The Best of Gegar Vaganza 2022 0002
14:00 Karaoke Superstar 0002
15:30 Kak Kek & Abe Mmasok 0002
16:00 Setelah Terlafaznya Akad 2 0006
17:00 Magnificent Century S1 0022
18:00 Naura Shorts: Mini Me Bakes 0001
18:10 Kapsul Pesona Pengantin S4 0001
18:20 Kapsul Impiana S4 0001
18:30 The Maid 0003
19:00 MegaDrama: Rindu Awak Separuh Nyawa 0015
20:00 (L) AWANI 7:45/ Sinar AWANI
20:30 hlive! 2022 0061
21:00 Tapao 0007
21:30 Hard to Heart S3 0009
22:00 Setelah Terlafaznya Akad 2 0007
23:00 Lockdown 0015
00:00 Naura Shorts: Mini Me Bakes 0001
00:10 Kapsul Pesona Pengantin S4 0001
00:20 Kapsul Impiana S4 0001
00:30 Go Shop
01:30 M4TI
03:30 Semanis Fondant 0003
04:00 Red Velvet 0011
05:00 Projek Theme Park 0003
05:30 Apa Ada Dengan Cinta 0003

Tuesday, Jun 14

06:00 Cinta Belum Tamat Tempoh 0016
07:00 Pesona Pengantin S4 0003
07:30 Teroka Lokal 0003
08:00 Hairul Hanis Junior 0003
08:30 The House S3 0003
09:00 Naura Shorts: Mini Me Bakes 0002
09:10 Kapsul Stage 104 0002
09:20 Kapsul Cuti Baru Nak Up 0002
09:30 expeRIAnce:Travel Like Local x Aussie 0003
10:00 Lockdown 0015
11:00 (L) Go Shop
12:00 hlive! 2022 0061
12:30 Jangan Menangis Cinta 0003
13:30 The Best of Big Stage S4 0002
14:00 Boyfriend Aku Dari ...
16:00 Setelah Terlafaznya Akad 2 0007
17:00 Magnificent Century S1 0023
18:00 Naura Shorts: Mini Me Bakes 0002
18:10 Kapsul Pesona Pengantin S4 0002
18:20 Kapsul Impiana S4 0002
18:30 The Maid 0004
19:00 MegaDrama: Rindu Awak Separuh Nyawa 0016
20:00 (L) AWANI 7:45/ Sinar AWANI
20:30 hlive! 2022 0062
21:00 (L) MeleTOP S10 0033
22:00 Setelah Terlafaznya Akad 2 0008
23:00 Lockdown 0016
00:00 Naura Shorts: Mini Me Bakes 0002
00:10 Kapsul Pesona Pengantin S4 0002
00:20 Kapsul Impiana S4 0002
00:30 Go Shop
01:30 Misteri Sofa Lama
03:30 Variarasa Sunquick S2 0003
04:00 Red Velvet 0012
05:00 expeRIAnce:Travel Like Local x Aussie 0003
05:30 Di Balik Idola 0003

Wednesday, Jun 15

06:00 Sweet Dreams 0001
07:00 Romantika S8 0003
07:30 Teroka Lokal Battle 0003
08:00 The Adventure of Aqeef AmyrAmar 0003
08:30 The House S4 0003
09:00 Naura Shorts: Mini Me Bakes 0003
09:10 Kapsul Stage 104 0003
09:20 Kapsul Cuti Baru Nak Up 0003
09:30 Ready, Set, Action! 0003
10:00 Lockdown 0016
11:00 (L) Go Shop
12:00 hlive! 2022 0062
12:30 Jangan Menangis Cinta 0004
13:30 Mana Satu 0005
14:00 Kekasih Elektrik
16:00 Setelah Terlafaznya Akad 2 0008
17:00 Magnificent Century S1 0024
18:00 Naura Shorts: Mini Me Bakes 0003
18:10 Kapsul Pesona Pengantin S4 0003
18:20 Kapsul Impiana S4 0003
18:30 Hard to Heart S3 0009
19:00 MegaDrama: Rindu Awak Separuh Nyawa 0017
20:00 (L) AWANI 7:45/ Sinar AWANI
20:30 hlive! 2022 0063
21:00 Gempak TV 2022 0006
21:30 The House Kamal Adli & Uqasha Senrose 0008
22:00 Setelah Terlafaznya Akad 2 0009
23:00 Lockdown 0017
00:00 Naura Shorts: Mini Me Bakes 0003
00:10 Kapsul Pesona Pengantin S4 0003
00:20 Kapsul Impiana S4 0003
00:30 Go Shop
01:30 Cerita Seram Paya Hitam
03:30 Michael Ang's Halal Kitchen S2 0003
04:00 Red Velvet 0013
05:00 Ready, Set, Action! 0003
05:30 Unplugged 2018 0003

Thursday, Jun 16

06:00 Sweet Dreams 0002
07:00 Taste Selebriti 0003
07:30 baikpunya 0003
08:00 Little Princess Aaisyah 0003
08:30 The House Season 5 S5 0003
09:00 Naura Shorts: Mini Me Bakes 0004
09:10 Kapsul Stage 104 0004
09:20 Kapsul Cuti Baru Nak Up 0004
09:30 expeRIAnce:Fantasy Escape 0003
10:00 Lockdown 0017
11:00 (L) Go Shop
12:00 hlive! 2022 0063
12:30 Jangan Menangis Cinta 0005
13:30 JoMovie S6 0047
14:00 Cinta Elevator
16:00 Setelah Terlafaznya Akad 2 0009
17:00 Magnificent Century S1 0025
18:00 Kapsul Karaoke Superstar 0003
18:15 Naura Shorts: Mini Me Bakes 0004
18:30 Tapao 0007
19:00 MegaDrama: Rindu Awak Separuh Nyawa 0018
20:00 (L) AWANI 7:45/ Sinar AWANI
20:30 hlive! 2022 0064
21:00 i-Tanggang 0009
22:00 Setelah Terlafaznya Akad 2 0010
23:00 Lockdown 0018
00:00 Kapsul Karaoke Superstar 0003
00:15 Naura Shorts: Mini Me Bakes 0004
00:30 Go Shop
01:30 Rasuk
03:30 Datin Masak, Dato& Suka 0003
04:00 Red Velvet 0014
05:00 expeRIAnce:Fantasy Escape 0003
05:30 Inspirasi hlive 2017 0004

Friday, Jun 17

06:00 Sweet Dreams 0003
07:00 Obsesiku 0003
07:30 Halal Maps 0003
08:00 Oh My Family! 0004
08:30 Extreme Roadtrip 0003
09:00 Kapsul Karaoke Superstar 0003
09:10 Kapsul Stage 104 0005
09:20 Kapsul Cuti Baru Nak Up 0005
09:30 Jejak Jepun Jihan S3 0003
10:00 Lockdown 0018
11:00 (L) Go Shop
12:00 hlive! 2022 0064
12:30 Jangan Menangis Cinta 0006
13:30 Gempak TV 2022 0006
14:00 Teksi Love
16:00 Setelah Terlafaznya Akad 2 0010
17:00 Magnificent Century S1 0026
18:00 Kapsul Karaoke Superstar 0003
18:15 Naura Shorts: Mini Me Bakes 0005
18:30 The House Kamal Adli & Uqasha Senrose 0008
19:00 MegaDrama: Rindu Awak Separuh Nyawa 0019
20:00 (L) AWANI 7:45/ Sinar AWANI
20:30 hlive! 2022 0065
21:00 Koala Kumal
23:00 MeleTOP S10 0033
00:00 Kapsul Tolonglah, Cik B! 0001
00:15 Kapsul Karaoke Superstar 0003
00:30 Go Shop
01:30 Kitab Sijjin
03:30 Apa Rasa? 0003
04:00 Red Velvet 0015
05:00 Jejak Jepun Jihan S3 0003
05:30 Awak Kat Mana? 0003

Saturday, Jun 18


06:00 Alamatnya Cinta 0024
07:00 Go Shop
08:00 Kuntom
10:00 JoMovie S6 0048
10:30 Gempak TV 2022 0006
11:00 (L) Go Shop
12:00 hlive! 2022 0065
12:30 ThinkerRayap 0002
13:00 Karaoke Superstar 0002
14:30 Media Hiburan Throwback 0002
15:00 Lockdown 0015
16:00 Lockdown 0016
17:00 Lockdown 0017
18:00 Lockdown 0018
19:00 PHD Muzik 0002
20:00 (L) AWANI 7:45/ Sinar AWANI
20:30 hlive! 2022 0066
21:00 Mother!
23:30 Tanya Doktor Imelda S2. 0002
01:30 Stage 104 0004
03:00 Alternatif 2018 0005
03:30 Cicakman
05:30 hlive! Special 2018 0005

Sunday, Jun 19


06:00 Imaan 0001
07:00 Go Shop
08:00 Puyah & Putat
10:00 MeleTOP S10 0033
11:00 (L) Go Shop
12:30 The House Kamal Adli & Uqasha Senrose 0008
13:00 Setelah Terlafaznya Akad 2 0007
14:00 Setelah Terlafaznya Akad 2 0008
15:00 Setelah Terlafaznya Akad 2 0009
16:00 Setelah Terlafaznya Akad 2 0010
17:00 Tapao 0007
17:30 Hard to Heart S3 0009
18:00 Pesona Pengantin S4 0003
18:30 Polis Evo
21:00 Karaoke Superstar 0003
22:30 Kami Histeria
01:30 Bintang Minggu Ini 0003
03:00 Alternatif 2018 0006
03:30 Cicakman 2 : Planet Hitam
05:30 hlive! Special 2018 0008

Post a Comment

0 Comments